Electrical Training (E.T.)

Током рада на eTwinning пројекту Pogba house: Electricity trainning in Europe успостављен је успешна сарадња међу пројектним партнерима. Покренули смо нови пројекат Electrical Training (E.T.). Школе које сарађују су из Чешке, Француске, Португалије, Румуније, Турске и Србије. Кроз мултидисциплинарни приступ користећи ИКТ ученици ће у сарадничком раду учити о основним појмовима из електротехнике, елементима електронских кола и њиховој практичној примени. Школски центар представља 16 ученика првог разреда са смерова електротехничар аутоматике (одељење I-1) и електротехмичар информационих технологија (одељење I-2). Током завршних активности придружиће им се и помоћи у раду ученици трећег разреда са смера електротехничар аутоматике (одељење III-1). Ментори ученика су наставници електротехничке групе предмета Светлана Његомир и Милан Његомир.