Чланци

Спортске новости

Вести из спорта Школског центра "Никола Тесла":

• На хуманитарном турниру у баскету у хемијској школи, екипа у саставу: Јефтић Алекса (IV5), Трока Виктор (IV1), Наранчић Никола (III1) и Перишић Лука (II5), заузела је II место. Екипа у саставу Панчевац Марко (III6), Шафарик Андреј (IV3), Ђолић Марко (IV1), заузела је III место.
  • Крајем новембра и почетком децембра одржан је мешовити турнир између разреда у одбојци. Треће место освојио је разред III5, друго место освојио је разред  I5 а победник турнира је разред IV5! За те три екипе обезбеђене су награде у виду слаткиша и медаља. Честитамо свим учесницима турнира!!!
  • 14. децембра одржано је такмичење у бенч пресу.
  • У октобру одржано је такмичење средњих школа у рукомету. Екипа школе освојила је прво место.
  • У децембру одржано је такмичење средњих школа у одбојци. Екипа девојака наше школе освојила је друго место. Екипа дечака је освојила прво место и пласирала се даље на првенство Јужног Баната на ком је освојено друго место.
  • У децембру је одржано такмишење у кошарци између средњих школа. Екипа наше школе освојила је друго место.
  • У новембру је одржано такмичење између година у малом фудбалу.