Наставно особље

 
Списак наставника за 2020/2021 годину:
 

 Презиме и име:

 Предмети:

 Рудић Јулијана

 Српски језик и књижевност
 Величковић Јасна  Српски језик и књижевност
 Плећаш Станислава  Српски језик и књижевност
 Тодоровић Тијана  Српски језик и књижевност
 Стурза Светлана  Енглески језик
 Радишић Љиљана  Енглески језик
 Петровић Душица  Енглески језик
 Ђурић-Стојков Анита  Енглески језик
 Величковски-Павков Олга  Немачки језик
 Јовановић Марина  Математика
 Огризовић-Милојковић Јадранка   Математика 
 Ивковић Слободанка  Математика
 Радуловић Жељка  Математика
 Бојиновић Владимир  Физичко васпитање
 Деђански Горан  Физичко васпитање
 Младеновски Биљана  Физичко васпитање
 Михајловић Илија  Физичко васпитање
 Кривокапић Чедомила  Физика
 Блажин Бранкица  Хемија
 Грозданић Биљана  Устав и права грађана
 Прокић Јасмина  Социологија
 Митрованов Милојевић Марија  Филозофија
 Стојадиновић Наташа  Историја
 Тодоровић-Живков Тијана  Историја, Грађанско васпитање
 Дудић Александар  Географија, Грађанско васпитање
 Клиска Марина  Музичка уметност
 Милојевић Благоје  Ликовна култура
 Соколовић Маја  Биологија
 Огњен Вељанчић  Веронаука
 Радловачки Велимир  Рачунарска група предмета
 Цинцар Кристијан  Рачунарска група предмета
 Дејана Никић  Рачунарска група предмета
 Соколовић Марко  Машинска група предмета
 Ничевски Игор 

 Наставник практичне наставе (Машинство)

 Марковић Владан  Машинска група предмета
 Тувић Милан  Машинска група предмета
 Живанов Роберт  Машинска група предмета
 Васић Миодраг  Машинска група предмета
 Рабрен Радомир  Машинска група предмета
 Атанацков Радован  Машинска група предмета
 Петухов Игор  Електротехничка група предмета
 Цветковић Ненад  Електротехничка група предмета
 Секулић Мирко  Електротехничка група предмета
 Мршић Теодора  Електротехничка група предмета
 Ћела Жељко  Наставник практичне наставе (Електротехника)
 Радловачки Светлана  Електротехничка група предмета
 Сабо Александар  Електротехничка група предмета
 Његомир Милан  Електротехничка група предмета
 Његомир Светлана  Електротехничка група предмета
 Милојковић Зоран  Електротехничка група предмета
 Михајловски Оливера  Економска група предмета
 Кнежевић Миљана  Економска група предмета
 Манеску Леонора  Економска група предмета
 Ђорђевић Бобан  Економска група предмета
 Мицевски Антал Весна  Економска група предмета
 Стефановски Санела  Економска група предмета
 Новески Златко  Економска група предмета
 Рудић Игор  Економска група предмета

 

nastavnici

Добро дошли!

Школски центар Никола Тесла

Радно време школе за време летњег распуста: од 9:00 до 11:00

Interreg-IPA Cross-border Cooperation Programme

 

Interreg-IPA Logo

 

Cisco Networking Academy

Visual Paradigm

vplogo

Oracle Academy

ECDL

MikroTik Academy