РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА

1-3
23.08.2024. Хемија 9:00  комисија (Блажин Б., Милојковић Огризовић Ј., Атанацков Р.)
26.08.2024. Техничка физика 9:00  комисија (Блажин Б., Кривокапић Ч., Милојковић Огризовић Ј.)
27.08.2024. Српски језик 9:00  комисија (Тодоровић Т., Величковић Ј., Милојковић Огризовић Ј.)

1-4
22.08.2024. Механика 9:00  комисија (Рабрен Р., Соколовић М., Атанацков Р.)
26.08.2024. Машински материјали 9:00  комисија (Блажин Б., Кривокапић Ч., Атанацков Р.)
27.08.2024. Српски језик 9:00 комисија (Тодоровић., Величковски Ј., Атанацков Р.)

1-6
23.08.2024. ОЕТ 9:00  комисија (Секулић М., Ћела Ж., Његомир М.)
26.08.2024. Физика 9:00  комисија (Блажин Б., Кривокапић Ч., Ћела Ж.)
26.08.2024. Техничко цртање 9:00  комисија (Секулић М., Васић М., Ћела Ж.)

2-1
23.08.2024. ОЕТ 9:00 комисија (Петухов И., Његомир М., Ћела Ж.)
26.08.2024. Елементи аутоматизације 9:00 комисија (Цветковић Н., Петухов И., Његомир М.)
26.08.2024. Математика 10:00  комисија (Товарницки Б., Јовановић М., Милојковић Огризовић Ј.)
27.08.2024. Електрична мерења 10:00 комисија (Његомир М., Петухов И., Цветковић Н.)

2-2
23.08.2024. ОЕТ 9:00  комисиј (Његомир М., Петухов И., Ћела Ж.)
26.08.2024. Математика 10:00  комисија (Јовановић М., Милојковић Огризовић Ј., Товарницки Б.)

2-3
26.08.2024. Математика 10:00  комисија (Јовановић М., Милојковић Огризовић Ј., Товарницки Б.)

2-4
22.08.2024. Механика 9:00  комисија (Рабрен Р., Атанацков Р., Дудић А.)
22.08.2024. Машински елементи 10:00 (Ивковић Ж., Атанацков Р., Дудић А.)
27.08.2024. Мотори СУС 9:00  комисија (Васић М., Соколовић М., Дудић А.)
28.08.2024. Практична настава 9:00 комисија (Рабрен Р., Секулић М., Дудић А.)

4-4
20.08.2024. Пројектовање технолошких система 10:00  комисија (Атанацков Р., Ивковић Ж., Живанов Р.)

Добро дошли!

Interreg-IPA Cross-border Cooperation Programme

 

Interreg-IPA Logo

 

Cisco Networking Academy

Visual Paradigm

vplogo

Oracle Academy

ECDL

MikroTik Academy

 

 

__________________

Корисни сајтови

Мултимедија

Подели!