Радионица о предузетништву

У оквиру пројекта „Помоћу знања до посла и паметног развоја Баната“ у Interreg-IPA програму прекограничне сарадње Румунија-Србија, у уторак и среду, 29 - 30. октобра 2020. године, у Школском центру „Никола Тесла“  у Вршцу, одржана је радионица из области предузетништва.

Радионицу је водио наставник Бобан Ђорђевић. Учесници радионице били су 25 ученика наше школе и 5 учесника са факултета Политехника из Темишвара, који су радионицу пратили онлајн зато што нису могли да дођу  због пандемије.
Учесницима радионице објашњени су основни појмови из области  предузетништва, свот анализа, шта је бизнис план и како се прави, и помоћу упитника тестирали су себе да би добили одговор на питање -  Да ли сам ја предузетник?

Добро дошли!

Школски центар Никола Тесла