Регионално такмичење ученичких компанија Војводине

На Регионалном такмичењу ученичких компанија Војводине четири најбоље компаније оствариле су пласман на Национално финале, од којих су чак две из наше школе! Прво место освојила је ученичка компанија „Eko Flame” (ученици Јелена Јанков III5, Милица Павлов III5, Маријана Мунћан III2, Давид Пајић III2 и Лука Крстић III2, ментор Велимир Радловачки). Четврто место освојила је ученичка компанија „Byte Store” (ученици одељења II2: Емилија Опсеница, Марко Драгојевић, Анастасиа Кнежевић, Стефан Барбуловић и Алекса Петровић, ментор: Велимир Радловачки).

reguk1
reguk2
reguk3
reguk4

Регионално такмичење ученичких компанија Војводине налази се у Календару такмичења и смотри Министарства просвете, а ове године одржано је онлајн, јер је догађај у тржном центру Биг у Новом Саду отказан због пандемије корона вируса.

Извор: radlovacki.wordpress.com

Добро дошли!