Одељенске старешине 2020/2021

Разред и

Одељење

Одељенски старешина

Назив образовног профила

I 1 Радуловић Жељка Електротехничар аутоматике
I 2 Цветковић Ненад 
Електротехничар рачунара
I 3 Живанов Роберт Машински техничар за компјутерско конструисање
I 4 Тодоровић Тијана Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина
I 5 Стефановски Санела Финансијски администратор

I 6

 Васић Миодраг

Аутомеханичар / Прецизни механичар

II 1

 Сабо Александар

Електротехничар аутоматике

II 2

Милојковић Огризовић Јадранка

Електротехничар информационих технологија

II 3

Величковић Јасна

Машински техничар за компјутерско конструисање

II 4

 Атанацков Радован

Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

II 5

 Кнежевић Миљана

Финансијски администратор.

II 6

Ћела Жељко

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје, Електроинсталатер

III 1

Петухов Игор

Електротехничар електронике

III 2

Радловачки Велимир

Електротехничар информационих технологија

III 3

Соколовић Марко

Машински техничар за компјутерско конструисање

III 4

Дудић Александар

Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

III 5

Рудић Јулијана

Финансијски администратор

III 6

Ничевски Игор

Аутомеханичар / Прецизни механичар

IV 1

Његомир Милан

Електротехничар аутоматике

IV 2

Радловачки Светлана

Електротехничар рачунара

IV 3

Деђански Горан

Машински техничар за компјутерско конструисање

IV 4

Рабрен Радомир

Машински техничар моторних возила

IV 5

Ђорђевић Бобан

Финансијски администратор

 

Одељенске старешине завршних разреда 2017/2018

IV1, Tијана Тодоровић Живков, Електротехничар електронике

IV2, Марина Јовановић и Велимир Радловачки , Електротехничар рачунара

IV3, Мирослав Лепир, Техничар за компјутерско управљање

IV4, Марко Соколовић, Машински техничар моторних возила

IV5, Санела Стефановски, Економски техничар

IV6, Олга Величковски Павков, Финансијски администратор

III6, Мирко Секулић, Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје и Електромеханичар за машине и опрему

 

старешине2018

 

 

III 6

Дудић Александар

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје, Електроинсталатер

IV 1

Радуловић Жељка

Електротехничар електронике

IV 2

Милојковић Зоран

Електротехничар рачунара

IV 3

Радишић Љиљана

Машински техничар за компјутерско конструисање

IV 4

Тодоровић Тијана

Техничар за компјутерско управљање

IV 5

Мицевски Антал Весна

Финансијски администратор

Добро дошли!

Школски центар Никола Тесла

Радно време школе за време летњег распуста: од 9:00 до 11:00

Interreg-IPA Cross-border Cooperation Programme

 

Interreg-IPA Logo

 

Cisco Networking Academy

Visual Paradigm

vplogo

Oracle Academy

ECDL

MikroTik Academy

 

 

Корисни сајтови

Подели!