Светосавскo такмичењe

Поводом прославе Светог Саве, школске славе, актив професора физичког васпитања организовао је спортска такмичења.

На такмичењу у скоку у вис учествовало је укупно десет такмичара. Након завршених квалификација, у финалу је остало пет такмичара, који су остварили следећи пласман:

1. Влајић Владимир II1
 170cm
2. Милетић Немања II7  165cm
3. Вренчев Бојан II3  160cm
4. Галамбош Иван III4  155cm
5. Савић Владимир II7  155cm

Прескакало се различитим техникама, од маказица, стредл-а, до модерног флоп-а.

Одржано је и такмичење у мушкој кошарци. Ученици I и II разреда одиграли су утакмицу против ученика III и IV разреда. Укупно је наступило 16 ученика, а коначни резултат је био 85:83 у корист екипе I и II разреда

У нашој школи већ четири године професор Мунижаба Слободан успешно води шаховску секцију. Поводом овог празника уприличен је и шаховски турнир, на којем су најбоље резултате остварили:

I место: Пасула Емил (II1)

II место: Живојинов Војислав (I1)

III место: Кузма Данијел (I4)

Наставничко веће похваљује ученике за учешће на такмичењу и остварене резултате!