Теслине муње у Вршцу

img 0594Са циљем да промовишу електротехнику наставници Милан Његомир, Мирјана Анкић, Светлана Његомир и Ненад Цветковић одлучили су да се придруже манифестацији „Ноћ музеја". Организатори ове манифестације су радо прихватилипредлог и уврстили „Телине муње у Вршцу" у званични програм.

Замишљено је да током „Ноћи музеја" у подруму школског центра електротехника буде представљена на забаван начин. Влага у подруму је направила скоро непремостив проблем. Иако смо морали да на брзину преместимо сву потребну опрему у једну учионицу и због тога страховали да ће то утицати лоше на приказ наших замисли, уверили смо се да није билотако и да је нешто овакво недостајало Вршцу.

Ученици чланови ученичке компаније ЕТК добили су прилику да промовишу своје производе.
Како је било!? Погледајте у галерији.

Организатори овог догађаја се захваљују ученицима I1, I2, II1, II2, III1, III2 и колегама који су нас несебично подржали и помогли да током „Ноћи музеја" све прође у најбољем реду и пријатној атмосфери.