I место на конкурсу „Мењам себе-мењам свет"

msms1Агенција за борбу против корупције ове године расписала је трећи конкурс за ученике свих основних и средњих школа, као и за студенте свих факултета у Србији на тему „Мењам себе-мењам свет". Ученици и студенти имали су прилику да своје ставове, планове и идеје искажу на један од четири понуђена начина: литерални рад, ликовни рад, аудио-визуелни рад или слоган.

Ученици наше школе освојили су 1. место у категорији аудио- визуелни рад, тако што су снимили и послали један кратак филм на тему „Мењај себе-мењај свет".

У филму су учествовали ученици IV6: Зорана Бркљач, Марина Казан, Немања Пејовић, Кристина Радаковић, Владана Арсић, Наташа Шумић и Тамара Савић. Професор-ментор на овом пројекту била је Јулија Секулић, а професор-сарадник Светлана Радловачки.

Велико хвала свима који су помогли снимање и реализацију овог филмића, а учесницима све честитке на великом труду и ангажoвању.

Свечана додела награда одржаће се у Палати Србија 21. децембра 2012. у 12 часова

Погледајте филм који су снимили наши ученици!

Фотографије са снимања филма можете погледати у галерији