Наставно особље

Презиме  и име 

Назив предмета

Рудић Јулијана

Српски језик и књижевност

Величковић Јасна

Српски језик и књижевност

Пасер Снежана

Српски језик и књижевност

Тодоровић Тијана

Српски језик и књижевност

Дукељски Милана

Енглески језик

Радишић Љиљана

Енглески језик

Петровић Душица

Енглески језик

Оморан Ана

Француски језик

Величковски-Павков Олга

Немачки језик

Ивковић Слободанка

Математика

Мунижаба Слободан

Математика

Радуловић Жељка

Математика

Огризовић-Милојковић Јадранка

Математика

Јовановић Марина

Математика

Николић Предраг

Физичко васпитање

Деђански Горан

Физичко васпитање

Михајловић Илија

Физичко васпитање

Јовановић Срђан

Физичко васпитање

Грозданић Биљана

Устав и права грађана

Прокић Јасмина

Социологија, Филозофија

Цинцар Кристијан

Рачунари и програмирање, Информатика

Стојадиновић Наташа

Историја

Тодоровић Тијана

Историја

Дудић Александар

Географија, Грађанско васпитање

Клиска Марина

Музичка уметност

Аралица Мирјана

Ликовна култура

Соколовић Маја

Биологија

Бугарски Весна

Хемија, Физика

Добаџић Везирка

Хемија

Стајић Владимир

Информатика

Радловачки Велимир

Рачунари и програмирање, Информатика

Вукмиров Жива

Машинска група предмета

Тувић Милан

Машинска група предмета

Ивковић Жељко

Машинска група предмета

Марковић Дејан

Машинска група предмета

Васић Милош

Машинска група предмета

Рабрен Радомир

Машинска група предмета

Атанацков Радован

Машинска група предмета

Ничевски Игор

Машинска група предмета

Соколовић Марко

Машинска група предмета

Кривокапић Чедомила

Физика

Анкић Мирјана

Електротехничка група предмета

Ћела Жељко

Електротехничка група предмета

Радловачки Светлана

Електротехничка група предмета

Сабо Александар

Електротехничка група предмета

Његомир Милан

Електротехничка група предмета

Његомир Светлана

Електротехничка група предмета

Милојковић Зоран

Електротехничка група предмета

Ничевски Ненад

Електротехничка група предмета

Цветковић Ненад

Електротехничка група предмета

Огњен Вељанчић

Веронаука

Мицевски Антал Весна

Економска група предмета

Кузмановић Душан

Економска група предмета

Ђорђевић Бобан

Економска група предмета

Манеску Елеонора

Економска група предмета

Новески Златко

Економска група предмета

Кнежевић Миљана

Економска група предмета

Стефановски Санела

Економска група предмета

Павков Зорица

Економска група предмета

MikroTik Academy

 

 

Cisco Networking Academy

Oracle Academy

ECDL