eTwinning семинар у Вршцу

У среду 18.04.2018. године, у Школском центру “Никола Тесла” у Вршцу, Фондација Tempus, односно чланови eTwinning националног тима за подршку, организовали су и реализовали бесплатан једнодневни семинар “eTwinning за почетнике – први кораци” акредитован за школску 2017/2018 годину под редним бројем 373 у каталогу програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника. Поред наставника Школског центра “Никола Тесла”, семинару су присуствовале колеге из читаве Војводине запослене у средњим и основним школама и предшколским установама.

Овај семинар имао је за циљ подизање нивоа дигиталних компетенција запослених у образовно-васпитним установама који раде са децом предшколског и школског узраста, унапређење квалитета наставе кроз коришћење ИКТ алата у раду са ученицима и децом, као и унапређење међупредметних компетенција ученика.

20180418 01

Агенда семинара:

eTwinning Vrsac 2018

Неколико фотографија следе у наставку: