e-учионица

Наша школа је позната по примени информационо-комуникационих технологија (ИКТ) и савремених наставних метода у свакодневној пракси. На овај начин, настава је за ученике много интересантнија и прихватљивија.

Неке од адреса сајтова наставника наше школе који служе као допуна класичној настави:

НАЗИВ СТРАНИЦЕ НАСТАВНИК ОПИС
GEOTESLA Александар Дудић Сајт је је намењен ученицима који похађају наставу из наставног предмета Географија.
СВЕТЛАНИН ПРОСТОР Светлана Његомир Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
Teaching CS & ICT Велимир Радловачки Сајт је намењен ученицима који похађају наставу из рачунарских предмета.
Arduino & C# Светлана Радловачки Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
Више од игре Милан Његомир Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
ТЕСЛИНЕ ПЧЕЛИЦЕ Зоран Милојковић Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
Mašinstvo Роберт Живанов Сајт је намењен за ученике машинских смерова.