WWVrsac 2017

У Конгресној дворани Центра Миленијум у Вршцу, у периоду од 27. до 29. октобра 2017 године, одржана је пета по реду интернет конференција WWVrsac 2017 – Живи локално, ради глобално. До сада је WWVrsac испричао много успешних предузетничких прича људи из нашег окружења, а током ова три дана, учесници конференције имали су прилику да чују 12 најављених предавања и додатна предавања изненађења, као и да учествују на групним панелима. Ове године на конференцији је било више од 400 учесника, а последњег дана присуствовало је и 50 ученика из Школског центра “Никола Тесла”.

У мору конференција на којима сам учествовао, ову бих издвојио као најинспиративнију до сада – без конкуренције! Стога желим да се захвалим организаторима на свему, а нарочито на пруженој прилици најмлађима да бесплатно посете конференцију, као и указаном поверењу волонтерима који су сва три дана доприносили њеном успеху. Да не дужим, фотографије следе у наставку, као и видео снимци читаве конференције:

Izvor: radlovacki.wordpress.com