Школска слава Ђурђевдан (2016)

У нашој школи 6. маја обележена је школска слава Ђурђевдан, која је пропраћена низом активности.  Оплемењено је школско двориште садњом ђурђевка. Организован турнир у женском фудбалу у којем су учествовале све вршачке средње школе.  Директор се поводом школске славе Ђурђевдан обратио присутнима и захвалио гостима на искреним честиткама и тиме отворио рецитаторски програм ученика ШЦ „Никола Тесла“.  Присутнима се обратио и члан Општинског већа Мр.Владимир Станојев који је уручио пригодан поклон професорки ШЦ „Никола Тесла“ Светлани Радловачки као једној од најбољих едукатора у Србији.  Након рецитаторског програма извршен је обред резања славског колача поводом школск славе Ђурђевдан у присуству директора, кума школе и осталих гостију. У зборници је приређен пригодан коктел.

{besps}Djurdjevdan_2016{/besps}