Tweaster наш први eTwinning пројекат

TWEASTER је први успешно завршени eTwinning пројекат у школском центару „Никола Тесла". Пројекат је имао за циљ упознавање eTwinning портала и успостављање сарадње са школама широм Европе. Истраживали смо ускршње обичаја земаља учесница у пројекту и приказивали их примењујући онлајн алате. У пројекту су учествовали наставници и ученици из 55 европских школа. Школски центар су представљали ученици првог разреда смер електротехничар рачунара: Елена Стојковски, Дуња Мирић, Милан Грнчарски, Владимир Куку, Алекса Милковић, Иван Жарков. Њихов ментор је била наставница електротехничке групе предмета Светлана Његомир.

Резултате њиховог рада можете видети на интернету. Као доказ успешног завршетка пројекта ученици и њихов ментор су добили електронске сертификате.