Европска недеља програмирања 2017

Професори рачунарске, електротехничке и машинске групе предмета Школског центра “Никола Тесла” у Вршцу ће се и ове школске године укључити у реализацију догађаја на међународној манифестацији Европска недеља програмирања 2017 – Europe Code Week 2017. Због тога, сада већ традиционално и са задовољством позивамо ученике завршних разреда основних школа са територије града Вршца и околних општина да са својим наставницима информатике организовано посете нашу школу и прођу кроз неколико интересантних презентација/радионица.

Кратке презентације и радионице биће у вези програмирања, рачунарских наука и информационо-комуникационих технологија уопште, а термини посета ученика основних школа планирани су за уторак и среду (10.10.2017. и 11.10.2017. године), од 12:30 и од 13:30 часова. Понедељак, 09.10.2017. године, остаће резервисан за наше ученике првих разреда.

Делић атмосфере и фотографије са прошлогодишњих догађаја можете погледати на следећим линковима:

Izvor: https://radlovacki.wordpress.com/2017/10/08/europe-code-week-2017/